DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

 

Přípravky LARENS jsou zcela bezpečné a odpovídají potřebám každé pleti, včetně alergické a velmi problematické. Jedinou kontraindikací je alergie na rybí bílkovinu.

Potíže s alergiemi můžeme eliminovat, pokud se budeme řídit několika nadčasovými pravidly. Vždy si přečteme popis produktu a kapitolu „způsob používání“. Jakékoliv porušení pokynů představuje riziko způsobení si zbytečných obtíží. Totéž se týká data spotřeby - nikdy nešetříme, pokud je v sázce naše zdraví.

Vždy produkt spotřebujte dle uvedených informací na krabičce či produktu od otevření - zpravidla je to doba 3 nebo 6 měsíců. Dalším ukazatelem je datum spotřeby, záleží jaká skutečnost nastane dříve. DODRŽUJTE.

UPOZORNĚNÍ pokud se rozhodnete pro přípravky založené na přírodních látkách, nemíchejte je s vysoce zpracovanými krémy nebo jinými přípravky průměrné kvality s minimální trvanlivostí tři roky.

Chtěli bychom velmi zdůraznit, abyste nekombinovali přípravky Larens s jinými z drogerie.

Je to jednoduchý recept na silnou alergickou reakci v podobě zarudnutí, otoku, vyrážek. Neexperimentujte, nepřivádějte vaší pokožce šokovou terapii. Samotné používání nových kosmeceutik bude pro Vaši pokožku, nenavyklou na přírodní látky a obrovské množství účinných látek, velkou výzvou. Holistické účinkování produktů Larens, kterým se řídíme, nepotřebuje žádné posilovače “zvenčí“. I v tomto případě je nejlépe zachovat míru a řídit se zdravým rozumem.

Přesná aplikace a dávkování záleží vždy na konkrétním stavu problému (intenzivní kůry, udržovací kůry, …)

V případě, že se Vám po nanesení přípravků pleť „drolí“, použili jste větší množství gelu než je pokožka schopna vstřebat, tzn. větší množství, než potřebuje.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.