LARENS

 

Kosmeceutika LARENS představuje moderní a specializovanou značku orientovanou na boj proti stárnutí a kožním problémům. Larens představuje regeneraci, výživu i péči v jednom.

Kromě účinků proti stárnutí jsou kosmeceutika LARENS odpovědí na potřeby problematické pleti se sklonem k alergiím. Pleti, která zápasí s atopickou dermatitidou nebo psoriázou, jakož i pleti poškozené v důsledku nepříznivého vlivu vnějšího prostředí.

Co znamená Kosmeceutika?

Kosmeceutika vyplňují mezeru na trhu mezi kosmetickými přípravky a estetickou medicínou. Vysoká koncentrace aktivních látek má za následek vyšší účinek na pokožku, vlasy i nehty. Obsah aktivních látek, jejich vysoká koncentrace, může vyvolat terapeutický efekt. Kosmeceutika napomáhají k obnově kůže, zlepšují stav pokožky a v případě kožních onemocnění zmírňují přetrvávající příznaky. Používání Kosmeceutik je naprosto bezpečné a velmi účinné. Složky kosmeceutických přípravků jsou výsledkem vědeckých objevů, mnohaletých laboratorních zkoušek a výrobní postupy jsou chráněny mezinárodními patenty.

Přítomnost více než 70 aktivních látek, včetně biologicky aktivního kolagenu, ektoinu, kyseliny hyaluronové, aminokyselin, přírodních vitamínů, výtažků, olejů a NUTRIVI vody, která účinně přenáší aktivní látky do hloubky kůže, představuje bezpečnou, neinvazivní, ale stejně účinnou alternativu k botoxu, výplňovým injekcím a zákrokům estetické chirurgie.

Kosmeceutika Larens dokáže řešit akné, pigmentové skvrny, dehydrataci pleti, stárnutí pleti, atopický ekzém, psoriázu, lupénku a mnoho dalšího….na což klasická kosmetika nestačí, ta jim jen předchází.

Kosmeceutika Larens je mezistupněm mezi kosmetikou a estetickou medicínou, má botoxový efekt, vyrovnává nerovnosti pleti, barvu pleti, jizvy aj., to vše neinvazivním šetrným způsobem bez použití jehel a skalpelu.


LARENS „revoluce bez skalpelu“

 • více jak deset let výzkumu
 • bez obsahu ropných derivátů, chemických konzervantů, parabenů a dalších nebezpečných látek
 • velký výběr přípravků pro každý věk
 • není zapotřebí rozlišovat denní a noční péči
 • mladou pleť zbaví pupínků a jiných problémů
 • zralá pleť se zpevní, eliminují se vrásky
 • kvalitní péče pro ochablou a unavenou pleť
 • velká univerzálnost jednotlivých produktů

 

Tři hlavní složky v produktech

BIOAKTIVNÍ KOLAGEN

Je zodpovědný za pružnost, elasticitu a pevnost pokožky, tkání a ostatních orgánů. Představuje až 30% celkového objemu lidských bílkovin a 70% hmoty kůže. Již po 25. roce života náš organismus ztrácí schopnosti tvorby přirozeného kolagenu a po 45. roce se jeho tvorba zcela zastavuje. Prohlubují se vrásky kolem očí, vznikají váčky pod očima, dvojitá brada, kožní převisy a celkově se zhoršuje stav pokožky na celém těle.

Příčina vrásek = nedostatek kolagenu

Vědci společnosti wellU (dermatologové, lékaři) pod vedením dr. Frydrychovského, zkoumali, kde vzít opravdu kvalitní kolagen, který by byl zároveň nejvíce podobný lidskému a kde by byla plně zachována biologiská struktura.

Zjistili, že v kůži vybraných druhů ryb se nachází kvalitní kolagen, který se podobá lidskému. Víme, že voda je prostředí plné řas a bakterií, člověk si ránu v ní určitě nevyhojí – spíše dostane nějakou infekci. Ryba ve vodě žije a je zdravá – říká se – jsi zdravý jako ryba.

I přesto, že nemá imunitní systém, pokud se poraní, zahojí se. Je to i díky velmi kvalitnímu kolagenu, který má v kůži a jehož přirozenými složkami jsou melaniny, peptidy, propeptidy, aminokyseliny a další cenné složky, které mají výrazné hojivé účinky. Vědci vynalezli studenou technologii, kterou dokázali vyextrahovat tento vysoce kvalitní kolagen - živý, biologicky aktivní, s plně zachovanou biologickou strukturou. Výzkum trval 14 let.

Jedná se o velmi složitou technologii, která je patentována a je výrobním tajemstvím společnosti WellU.

 

FORMULE BUDOUCNOSTI 

„ALTERNATIVA K ESTETICKÉ MEDICÍNĚ A PLASTICKÝCM OPERACÍM“

Je základem kosmeceutik LARENS a výživových doplňků NUTRIVI, inženýrem kvalitního kolagenu v kůži, kloubech, šlachách, kostech a ve všech orgánech. Představuje účinnou alternativu pro ostří skalpelu. Je chytrou, holistickou investici do krásy a zdraví. Řešení pro ochablou pokožku, které chybí pevnost a hladkost, lámavé nehty, vlasy bez lesku, křehké kosti, slabé klouby a šlachy, oslabenou imunitu, tíživou bolest a opakující se záněty.

Koktejl aminokyselin, olygo-peptidů a bioaktivního kolagenu, získávaný z rybích kůží, má zásadní význam pro dobrou funkci našeho organismu.

BIOPEPTIDE COMPLEX

Komplex patentovaný společností WellU, který obsahuje jedinečnou kombinaci oligo - a polypeptidů, které zajišťují okamžitou a dlouhodobou hydrataci všech vrstev kůže. Efektem jejich používání v kosmetice je pružné tělo, výplň rýh a nerovností pleti, zabraňují také její ochabování. Peptidy přenášejí aktivní složky do hlubších vrstev kůže. Mají energetizující vlastnosti, stimulují buňky kůže k tvorbě kolagenu a elastinu. Jsou užitečné v boji s pigmentovými skvrnami, zesvětlují a vyrovnávají barevný tón.

Výhodou peptidů jsou malé rozměry částic, snadno pronikají přes kožní bariéry až k místu určení, kde stimulují přirozené procesy obnovy organismu. Pevnost pleti je podmíněna i kvalitou kolagenu v hlubších vrstvách pokožky. Peptidy jeho tvorbu podporují. Kosmetické produkty s obsahem peptidů se řadí mezi kosmeceutika, jejichž účinnost se pohybuje v rozmezí kosmetologie a farmakologie.

Vědci společnosti wellU vyvinuli jako první na světě metodu extrakce účinných látek z rybích kůží a jejich následné zahuštění. Produkty obsahují několik stovek biologicky aktivních, přírodních peptidů.

Jak fungují peptidy?

 • přenášejí aktivní látky do hlubších vrstev kůže a těla, zvyšují tloušťku škáry a pokožky
 • stimulují tvorbu vlastního kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové
 • vyrovnávají barevný tón pleti, pomáhají v boji s pigmentovými skvrnami a fotostárnutím pokožky
 • zpomalují aktivitu metaloproteináz (enzymů způsobujích stárnutí)
 • mírní bolest a mají protizánětlivý účinek
 • dodávají nezbytné základní stavební jednotky k obnově kolagenu v mnoha orgánech (klouby, chrupavky, nehty, vlasy, játra...)

 

STRUKTUROVANÁ NUTRIVI VODA

 • dokonalý nosič a rozpouštěč aktivních látek
 • proniká do každé buňky
 • zabezpečuje hloubkovou hydrataci kůže
 • zajišťuje 100% vstřebatelnost aktivních látek
 • zlepšuje prokrvení

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.