NUTRIVI

 
NUTRIVI představuje řadu vysoce kvalitních výživových doplňků. Základní myšlenkou jeho vzniku byla odborná a holistická podpora zdraví.

 

NUTRIVI představuje oporu pro:
  • kosterní systém,
  • oběhovou soustavu,
  • nervovou soustavu,
  • metabolizmus,
  • imunitní systém.

 

NUTRIVI představuje jednoduchý a účinný způsob pro obnovení rovnováhy organismu.

Toto vše díky dodání tělu nezbytných živin, přírodních bílkovin, minerálů, vitamínů, které bystemarně hledali ve vysoce zpracovaných potravinách nebo v moderní civilizací narušeném životním prostředí.

Je to kumulování přírodních látek: zázvoru, kurkumy, aceroly, červené papriky, šípků, malin a mnoha jiných, jejichž zdravotní a terapeutické vlastnosti dosud zůstávaly v pozadí.

WellU na základě nejnovějších vědeckých poznatků vypracovalo revoluční program, umožňující doplňování „molekul života“ v každodenním stravování, obnovujeme tak nezbytnou molekulární rovnováhu v našem organismu. Základem tohoto programu jsou doplňky výživy získané z přírodních rostlinných a živočišných výtažků, které lidé znají již tisíce let jako zdravé a nezbytné složky každodenní stravy.

Ze zdravotního a terapeutického hlediska jsou jedinečné vlastnosti nutraceutik přínosem díky holistickému, komplexnímu účinku na lidský organismus. Podstata úspěchů spočívá v čerpání z vědy, která nám ukazuje, že jedinou cestou k dosažení cílů je příroda a síla složek skrývající se v jejich darech.

Vytvořená nutraceutika jsou odpovědí na absenci rovnováhy způsobenou civilizačními změnami. Obnovení homeostázy v organismu prostřednictvím správného doplňování výživných složek je klíčové v procesu zmírňování působení negativních faktorů životního prostředí, a díky společnosti WellU se stalo možné.

Kromě přírodních složek se doplňky výživ vyznačují ideálním výběrem. Správné spojení vybraných extraktů vyvolává synergický efekt, čili znásobení účinnosti jednotlivých komponent. Kromě toho mají takto vybrané složky holistický a neselektivní účinek na organismus, jako je tomu v případě léčiv.

Dodávání správných přírodních složek ve stravě může přispět ke zlepšení celkového stavu organismu a ke sníženíškodlivého působení znečištěného životního prostředí a nadměrného stresu. Díky správnému doplňování každodenní stravy nezbytnými složkami obsaženými v našich nutraceutikách, máme možnost se znovu těšit ze zdravějšího, komfortnějšího a kvalitnějšícho života.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.