Nutrivi Peptide Power Drink 2x750 ml. Exp 2.12.2020

1 918 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Peptidy v Nutrivi Peptide Power Drink ovlivňují správné funkce chrupavek a kostních buněk. Stimulují tvorbu nových buněk, které tvoří tělu vlastní typ kolagenu a jiné látky a podporují strukturu kostní tkáně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Aminokyseliny v Nutrivi Peptide Power Drink jsou životně důležité látky, které mají významnou úlohu v metabolismu a jsou nevyhnutelnou součástí výživy. Jde o krátké polymerové řetězce, známé jako peptidy, a také delší řetězce, známé pod názvem polypeptidy nebo oligopeptidy. Přibližně 75 procent lidského těla se skládá z řetězců aminokyselin a právě proto jsou tyto látky pro náš organismus tak nezbytné.

Aminokyseliny a bílkoviny se účastní všech chemických reakcí, které probíhají v organismu. Mnoho lidí nepřijímá dostatečné množství bílkovin z potravy, nebo má narušený systém vstřebávaní živin. V takovém případě je potřeba je doplňovat pomocí přírodních výživových doplňků. Dostatek aminokyselin zabezpečí správný průběh životně důležitých procesů v organismu. Podporuje růst nehtů a vlasů, regeneraci svalů, kůže, kostí a obnovu tkání a tak ovlivňuje celkový pocit pohody.

Peptidy v Nutrivi Peptide Power Drink ovlivňují správné funkce chrupavek a kostních buněk. Stimulují tvorbu nových buněk, které tvoří tělu vlastní typ kolagenu a jiné látky a podporují strukturu kostní tkáně. Peptidy stimulují tvorbu kolagenu a jako jediné stimulují tvorbu aktivních aminokyselin glycinu, prolinu a 4-hydroxyprolinu. Díky těmto aminokyselinám jsou kloubní tkáně pevnější a pružnější. Aminokyseliny odpovídají také za tvorbu chrupavek a obnovu buněk vaziv, šlach a kostí.

složení

Přírodní roztok s obsahem aminokyselín, petidů a rybího kolagenu (78%), BIO šťava z malin (15%), BIO šťava z arónie (5%), zázvor, sorbát draselný

 

Proteiny g/100 ml 10,4

Vláknina g/100 ml < 0,5

Tuky g/100 ml 0,4

Energetická hodnota kcal/100 ml 48

Energetická hodnota kJ/100 ml 204

Sacharidy 0,7

AMINOKYSELINY

Kyselina asparagová % 0,66

Kyselina glutamánová % 1,01

Serin % 0,45

Glycin % 2,38

Histidin % 0,15

Arginin % 0,85

Tronin % 0,25

Alanin % 0,87

Prolin % 1,14

Tyrozin % 0,08

Valin % 0,21

Metionin % 0,15

Cystein % 0,01

Isoleucin % 0,14

Leucin % 0,27

Fenylalanin % 0,22

Lysin % 0,36

použití

Před každým použitím důkladně protřepejte.
Preventivně: 20-25ml denně. Pro doplnění nedostatku živin: 50-75ml denně (po jídle)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

obchod TVÁŘ & TĚLO je oficiálním partnerem spol. WellU