ZÁSILKOVNA - během vánoční sezóny může být úl. doba dočasně zkrácena na 5 dní. Vážení zákazníci, v předvánočním čase může naskladnění zboží překročit dobu 72 hodin.

LARENS PROFESSIONAL LINE, Strana 2

Larens Professiona Line - jedinečná řada kosmeceutik určená do rukou profesionálů z oboru kosmetiky, estetické medicíny apod.

VÝHODY: pro všechny typy pleti bez ohledu na věk  je hypoalergení  neobsahuje parabeny a další nebezpečné látky  synergie působení složek, anti-aging látky unikátní na trhu tým vědců a jedinečná patentovaná technologie  Biopeptide Complex, Bio Placenta a nově Liposomal Collagen četná ocenění v Evropě produkty vhodné pro kombinaci s kosmetickými přístroji ⇒ vlastní e-shop nakupujete dle potřeby přímo od výrobce žádná povinnost minimálního odběru zboží nízké náklady  pravidelná školení, podpora a materiály i v elektronické podobě a mnoho dalšího...

Můžete si být jisti, že setkání se značkou LARENS nadchne Vaše zákaznice i zákazníky, a jejich reakce i Vám přinesou skvělý pocit z práce a tu důležitou jistotu, že se budete setkávat pravidelně. Larens Professional Line Vás nezklame.

E-shop zobrazuje pouze náhled jednotlivých produktů a kabinetních setů a to s MOC. Jako obchodní partner produkty nakupujete se zvýhodněním¹. Produkty můžete využívat při své každodenní práci. Pokud máte zájem stát se obchodním partnerem společnosti WellU a mít pro svou práci jedinečné produkty neváhejte nás kontaktovat na info@tvaratelo.cz nebo proveďte registraci na https://jvrbicky.wellu.eu/ a následně nás kontaktujte pro zpřístupnění sekce Larens Professional Line. Společnost nabízí i řadu pro domácí péči Larens, ke které máte automaticky také přístup  a je určena všem lidem pro domácí péči. Jednotlivé produkty naleznete také na našem E-shopu.

Pomůžeme Vám s napojením na výrobce, prvním nákupem, sdělíme Vám termíny různých školení apod. Budeme Vám vždy nápomocni.

¹Uvedené ceny jsou MOC. Jako obchodní partner ("OP") společnosti, nakupujete ihned se zvýhodněním 20% a po dosažení bodového obratu (300b.), až se zvýhodněním min. 40%. Platí pro veškerou nabídku produktů firmy WellU (Larens, Larens Professional Line, Nutrivi, Slim Food a Peptide Drink). Kabinetní sety Larens Pro jsou zvýhodněny o 30-40%.

E-shop nemůže nabízet produkty z profesionální řady k volnému prodeji. Kategorie Larens Professional Line slouží pouze jako informační schéma pro zájemce z řad kosmetiček, estetických center apod.

 

 

 
350
11000135011000

Stránka 2 z 2 - 20 položek celkem

Stránka 2 z 2 - 20 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.