O NÁS

 

E-shop TVÁŘ & TĚLO Vám nabízí specializovanou kosmeceutiku LARENS, výživové doplňky NUTRIVI (nutraceutika), PEPTIDOVÉ DRINKY a tyčinky SLIM FOOD (plnohodnotné zdravé jídlo) od společnosti WellU (WellU Swiss Group GmbH se sídlem Wiesenstrasse 30/30 a Nr. 31c, 9430 St. Margrethen, Švýcarsko, zapsanou do Handelsregister des Kantons ST. Gallen CHE-407.196.596.). Produkty pro Vás objednáváme přímo od společnosti WellU a zpravidla do 72 hodin jsou produkty doručeny k nám. Vše pod záštitou Swiss Quality.

 

Jako většina slečen, žen a mužů, i my jsme v určitém věku začali řešit potřeby pleti a zdraví. Mnoho studií uvádí, že již ve věku 25 let dochází v pleti ke snižování tvorby kolagenu a zvýšená péče o tvář i tělo je namístě. Produkty značky LARENS, NUTRIVI, PEPTIDE DRINKY a SLIM FOOD se v našem okolí opravdu osvědčily, a to byl důvod k zamyšlení, jak seznámit více lidí s těmito produkty a umožnit jim prostřednictvím e-shopu, či navázáním spolupráce (můžeme Vás napojit na společnost WellU), přístup k těmto produktům.

Velké díky patří naší kamarádce Jitce a Lence, které nás se značkou WellU a jejími produkty seznámily. Pravidelně se účastníme školení a webinářů, abychom Vám mohli poskytnout co největší informovanost ke značce a produktům.

Věříme, že i Vám nové možnosti v péči o pleť a zdraví přinesou radost a pomohou tam, kde vidíte nebo cítíte nějaký nedostatek.


TVÁŘ & TĚLO
 

 

 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.