O NÁS

První seznámení s firmou WellU pro nás začalo v roce 2017 a o rok později jsme založili e-shop TVÁŘ & TĚLO. Krásných 6 let jsme budovali náš e-shop, nasbírali jsme mnoho zkušeností a poznatků, jak ohledně produktů v rámci různých školení, tak v samotném vedení e-shopu, budováním dobrého jména a prozákaznického přístupu. Od samého začátku se spolupráce s firmou WellU stala naším koníčkem při zaměstnání a je tomu tak dodnes.

Nyní před námi stojí nová výzva a nový začátek, jak oblíbené produkty nadále dostávat mezi Vás naše zákazníky, ať už jste našimi stálými zákazníky nebo k nám přicházíte poprvé. Věříme, že obliba produktů je natolik silná, že spolu s námi vykročíte do nového systému nakupování, který je pro Vás všechny připraven.

V nabídce nadále naleznete produkty pro domácí péči LARENS, dekorativní kosmetiku a doplňky pro líčení LARENS COLOUR, výživové doplňky NUTRIVI (nutraceutika) a kolagenovo - peptidové drinky PEPTIDE DRINK od společnosti WellU (WellU Swiss Group GmbH se sídlem Wiesenstrasse 30/30 a Nr. 31c, 9430 St. Margrethen, Švýcarsko, zapsanou do Handelsregister des Kantons ST. Gallen CHE-407.196.596.).

TVÁŘ & TĚLO jako oficiální obchodní partner firmy WellU na základě rozhodnutí firmy může od 10. května 2024 nadále prodávat produkty pouze prostřednictvím svého obchodního účtu https://tvaratelo.wellu.eu a to napřímo přes jediný oficiální e-shop firmy WellU, která se následně postará o dodání objednávky přímo k vám.

Věříme, že nám nadále zachováte přízeň a vykročíte s námi do dalších let s jedinečnými produkty.

 Tým TVÁŘ & TĚLO

 

Proč nový koncept nakupování zboží?

Důvodem je rozhodnutí firmy WellU, která všem stávajícím obchodním partnerům "odebrala" k 10.5.2024 povolení k přímému prodeji produktů Larens, Larens Colour, Nutrivi a Peptide drink přes vlastní e-shopy / platformy. TVÁŘ & TĚLO jako oficiální obchodní partner firmy WellU na základě rozhodnutí firmy od 10. května 2024 může nadále prodávat produkty pouze prostřednictvím svého obchodního účtu https://tvaratelo.wellu.eu a to napřímo přes jediný oficiální e-shop firmy WellU, která se následně postará o dodání objednávky přímo k vám. V současné době je firma WellU (výrobce a distributor) jediným oficiálním prodejcem produktů s vlastním E-SHOPEM pro koncové zákazníky/spotřebitele. Žádný e-shop nemá oprávnění k přímému prodeji produktů prostřednictvím vlastního e-shopu/platformy jako tomu bylo doposud - firma v takovém případě negarantuje pravost produktů ani jejich kvalitu. Tyto e-shopy porušují nařízení a pravidla firmy WellU pro prodej produktů. Firma WellU oficiálně těmto prodejcům produkty nedodává a nezaručuje kvalitu a původ daného produkty. Pouze produkty zakoupené na oficiálním e-shopu firmy WellU jsou zárukou kvality a originality.


 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Jsme oficiálním obchodním partnerem spol. WellU