O NÁS

E-shop TVÁŘ & TĚLO vám nabízí produkty pro domácí péči LARENS, dekorativní kosmetiku a doplňky pro líčení LARENS COLOUR, výživové doplňky NUTRIVI (nutraceutika), kolagenovo - peptidové nápoje PEPTIDE DRINK a tyčinky SLIM FOOD od společnosti WellU (WellU Swiss Group GmbH se sídlem Wiesenstrasse 30/30 a Nr. 31c, 9430 St. Margrethen, Švýcarsko, zapsanou do Handelsregister des Kantons ST. Gallen CHE-407.196.596.).

Produkty pro vás objednáváme přímo ze skladu společnosti WellU. Vše pod záštitou Swiss Quality.

TVÁŘ & TĚLO je oficiálním obchodním partnerem spol. WellU pro prodej a distribuci produktů.

První seznámení s firmou WellU a jejími produkty bylo na začátku roku 2017. Cestu k WellU nám otevřely naše kamarádky Jitka a Lenka. Naše nadšení na základě vyprávění o firmě, produktech a celé filosofii bylo tak velké, že jsme chtěli víc a víc informací, kterých se nám postupně dostávalo.

Prvním našim krokem byl nákup prvních produktů. Postupné zkoušení a testování produktů nás víc a víc utvrzovalo ve slovech, že máme tu čest zkoušet něco výjimečného co trh v oblasti péče o tvář, tělo a zdraví postrádá. Neuplynulo ani půl roku a naše další kroky vedly na školení.

Ohlasy okolí byly skvělé a náš další cíl byl, jak tyto produkty dostat více mezi lidi. Jediná možnost, která se nám nabízela, bylo založení e-shopu. Vytvoření e-shopu nebyla složitá cesta, ale dostat jej do stávající podoby trvalo několik let.

Produkty nás stále oslovují, pravidelně se účastníme různých školení, webinářů a jiných aktivit.

Produkty pouze neprodáváme, ale celá naše rodina a blízké okolí je pravidelně používá a můžeme se tak s vámi podělit o zkušenosti. Stále se snažíme náš e-shop vylepšovat, prohlubovat naše znalosti a být v centru dění co nového nám firma WellU přichystá.

Věříme, že i vám nové možnosti v péči o pleť a zdraví přinesou radost a pomohou tam, kde vidíte nebo cítíte nějaký nedostatek.

 

TVÁŘ & TĚLO

 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

obchod TVÁŘ & TĚLO je oficiálním partnerem spol. WellU

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení