O NÁS

E-shop TVÁŘ & TĚLO vám nabízí produkty pro domácí péči LARENS, dekorativní kosmetiku a doplňky pro líčení LARENS COLOUR, výživové doplňky NUTRIVI (nutraceutika), kolagenovo - peptidové nápoje PEPTIDE DRINK a tyčinky SLIM FOOD od společnosti WellU (WellU Swiss Group GmbH se sídlem Wiesenstrasse 30/30 a Nr. 31c, 9430 St. Margrethen, Švýcarsko, zapsanou do Handelsregister des Kantons ST. Gallen CHE-407.196.596.).

Produkty pro vás objednáváme přímo ze skladu společnosti WellU. Vše pod záštitou Swiss Quality.

TVÁŘ & TĚLO je oficiálním obchodním partnerem spol. WellU pro prodej a distribuci produktů.

První seznámení s firmou WellU a jejími produkty bylo na začátku roku 2017. Cestu k WellU nám otevřely naše kamarádky Jitka a Lenka. Naše nadšení na základě vyprávění o firmě, produktech a celé filosofii bylo tak velké, že jsme chtěli víc a víc informací, kterých se nám postupně dostávalo.

Prvním našim krokem byl nákup prvních produktů. Postupné zkoušení a testování produktů nás víc a víc utvrzovalo ve slovech, že máme tu čest zkoušet něco výjimečného co trh v oblasti péče o tvář, tělo a zdraví postrádá. Neuplynulo ani půl roku a naše další kroky vedly na školení.

Ohlasy okolí byly skvělé a náš další cíl byl, jak tyto produkty dostat více mezi lidi. Jediná možnost, která se nám nabízela, bylo založení e-shopu. Vytvoření e-shopu nebyla složitá cesta, ale dostat jej do stávající podoby trvalo několik let.

Produkty nás stále oslovují, pravidelně se účastníme různých školení, webinářů a jiných aktivit.

Produkty pouze neprodáváme, ale celá naše rodina a blízké okolí je pravidelně používá a můžeme se tak s vámi podělit o zkušenosti. Stále se snažíme náš e-shop vylepšovat, prohlubovat naše znalosti a být v centru dění co nového nám firma WellU přichystá.

Věříme, že i vám nové možnosti v péči o pleť a zdraví přinesou radost a pomohou tam, kde vidíte nebo cítíte nějaký nedostatek.

 

TVÁŘ & TĚLO

 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

obchod TVÁŘ & TĚLO je oficiálním partnerem spol. WellU