LARENS PROFESSIONAL LINE

Larens Professiona Line - jedinečná řada kosmeceutik určená do rukou profesionálů z oboru kosmetiky, estetické medicíny apod.

VÝHODY: pro všechny typy pleti bez obledu na věk  je hypoalergení  neobsahuje parabeny a další nebezpečné látky  synergie působení složek, anti-aging látky unikátní na trhu tým vědců a jedinečná patentovaná technologie  Biopeptide Complex a Bio Placenta  četná ocenění v Evropě produkty vhodné pro kombinaci s kosmetickými přístroji ⇒ vlastní e-shop nakupujete dle potřeby přímo od výrobce žádná povinnost minimálního odběru zboží nízké náklady  pravidelná školení, podpora a materiály i v elektronické podobě a mnoho dalšího...

E-shop zobrazuje pouze náhled jednotlivých produktů a kabinetních setů a to s MOC. Jako obchodní partner produkty nakupujete se zvýhodněním¹. Produkty můžete využívat při své každodenní práci. Pokud máte zájem stát se obchodním partnerem společnosti WellU a mít pro svou práci jedinečné produkty neváhejte nás kontaktovat na info@tvaratelo.cz nebo proveďte registraci na https://jvrbicky.wellu.eu/ a následně nás kontaktujte pro ověření vašeho IČ a zpřístupnění sekce Larens Professional Line. Společnost nabízí i řadu pro domácí péči Larens, ke které máte automaticky přístup po registraci a je určena všem lidem pro domácí péči. Jednotlivé produkty naleznete také na našem E-shopu.

¹Uvedené ceny jsou MOC. Jako obchodní partner ("OP") společnosti, nakupujete ihned se zvýhodněním 20% a po dosažení bodového obratu (300b.), až se zvýhodněním min. 40%. Platí pro veškerou nabídku produktů firmy WellU (Larens, Larens Professional Line, Nutrivi, Slim Food a Peptide Drink).

E-shop nemůže nabízet produkty z profesionální řady k volnému prodeji. Kategorie Larens Professional Line slouží pouze jako informační schéma pro zájemce z řad kosmetiček, estetických center apod.

 

 

 
350
11300135011300

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.