Přihlaste se ke svému zákaznickému účtu popř. se registrujte a nahlédněte do kategorie pro registrované zákazníky, která se Vám zobrazí. Náš věrnostní program a jeho výhody se vyplatí. Přečtěte si informace proč mít u nás zákaznický účet.

LARENS PROFESSIONAL LINE

Larens Professiona Line - jedinečná řada kosmeceutik určená do rukou profesionálů z oboru kosmetiky, estetické medicíny apod.

E-shop zobrazuje ukázku jednotlivých produktů a kabinetních setů, které můžete využívat při své každodenní práci. Pokud máte zájem stát se obchodním partnerem společnosti WellU a mít pro svou práci jedinečné produkty neváhejte nás kontaktovat na info@tvaratelo.cz nebo proveďte registraci na https://jvrbicky.wellu.eu/ a následně nás kontaktujte pro ověření vašeho IČ a zpřístupnění sekce Larens Professional Line. Společnost nabízí i řadu pro domácí použití Larens, ke které máte automaticky přístup po registraci a je určena všem lidem pro domácí péči. Jednotlivé produkty naleznete také na našem E-shopu.

Uvedené ceny jsou MOC. Jako obchodní partner ("OP") společnosti, nakupujete ihned se zvýhodněním 20% a po dosažení bodového obratu (300b.), až se zvýhodněním 40%.

Kategorie a informace Larens Professi Line se připravuje, děkujeme za pochopení.

 

 
350
11300135011300

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 17 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.