DOPORUČENÉ POSTUPY OŠETŘENÍ

Larens domácí péče nabízí přípravky, které reagují na potřeby kůže. Účinek přípravků se zaměřuje na udržení nebo obnovení normálních funkcí kůže, ale zároveň reaguje na její specifické potřeby. Přípravky Larens tak efektivně reagují na výzvy, které představuje péče o stárnoucí pleť, o pleť alergickou či problematickou, např. s atopickou dermatitidou, akné, psoriázou nebo poškozenou vnějšími faktory.

Pamatujte, že pro krásnou a zdravou pleť je nezbytné přijímat vitamín C, který je i výborným antioxidantem a je nezbytný pro náš organismus. Vždy dbejte na složení výrobku a technologii zpracovnání - náš vitamín C je 100% přírodního původu.

larens znak

Doporučené postupy ošetření s produkty Larens domácí péče jsou pouze DOPORUČENÍM, vždy je potřeba přihlédnout k aktuálnímu stavu pleti a danému problému.

Neváhejte nás kontaktovat pro radu a doporučení. Produkty známe, používáme a pravidelně se účastníme školení a webinářů.

 

ČIŠTĚNÍ PLETI

Micellar Lotion (micelární voda) - vhodná na celkové odlíčení a vyčištění pleti, především pak na oční okolí (stíny, řasenku). Na navlhčený tamponek vodou naneseme micelární vodu, odlíčíme a poté vše důkladně smyjeme vodou. Pokud zároveň provádíme odlíčení a čištění pleti zvolte dvoufázové čištění tj. nejdříve odlíčíme a smyjeme vodou pak na nové čisté tamponky naneseme opět micelární vodu a dočistíme pleť dokud nejsou tamponky čisté. Micelární vodu je vždy potřeba důkladně smýt vodou! Nepoužívejte na odlíčení prostředky na olejové bázi - olej na pleti vám nedovolí vstřebat všechny aktivní látky při následné péči o pleť.

Dermo Wash Face & Body - vhodné na hloubkové čištění pleti včetně odlíčení make-upu (neodlíčí řasenku). Malé množství gelu naneseme do dlaně a smícháme s vodou a "napěníme". Poté naneseme na pleť a krouživými pohyby pleť promasírujeme a vyčistíme. Vše důkladně smyjeme vodou!

Repair+ Milk - aktivní čistící a regenerační přípravek. Velmi účinně a jemně odstraňuje nečistoty z pleti a odličuje i silný make-up. Doporučujeme pro všechny s citlivou pletí a především pro všechny slečny, které začínají s čištěním pleti a líčením. Vynikající složení produktu, které i ve fázi čištění o pleť dokonale pečuje.

Repair+ Toner - dočištění pleti, závěrečný krok čištění. Nezapomeňte, že je pleť potřeba čistit i ráno a Repair+ Toner je vhodným produktem, který obsahuje skvělé a pečující složky.

Naše doporučení a osobní zkušensoti: Večer pleť odlíčíme a vyčistíme produktem Repair+ Milk a následně dočistíme produktem Repair+ Toner tak, aby  kosmetický tamponek byl vždy čistý. Několikrát do týdne cca 2-3x místo produktu Repair+ Toner použijeme na dočištění pleti a na hlubší čištění produkt Dermo Wash Face&Body. Každé ráno pravidelně pleť vyčistíme produktem Repair+ Toner a následně pleť umyjeme vodou a nastříkáme některý z aktivních sprejů. Pamatujte, že je velmi důležité pleť čistit i ráno od kožního mazu a dalších nečistot, které se na pleti přes noc uchytí.

Věnujte čištění pleti dostatek času, pro krásnou a zdravou pleť je to velmi důležitý.

Po každém vyčištění pleti doporučujeme aplikovat Biopeptidový Sprej popř. Aqua Sprej pro obnovu rovnováhy v pleti.

 

HYDRATACE PLETI

1. Biopeptide Serum Spray + Bio Renew Serum + Hydro Balance Face Cream

2. Biopeptide Serum Spray + Hydro Balance Face Cream

3. LipoColl HA Hydro Serum + Hydro Balance Face Cream

Hydrataci pleti lze doplnit o masky Bio Renew Tissue Face Mask

 

ATOPICKÝ EKZÉM

1. Dermo Serum + Dermo Face Cream (obličej i tělo) - postupné zavádění produktů

2. Biopeptide Serum Spray + Dermo Face Cream (obličej i tělo)

3. Dermo Serum + SOS Skin Care (tělo)

 

AKNÉ

1. Dermo Wash Face & Body + Silver Face Gel + Hydro Balance Face Cream / Dermo Face Cream

2. Dermo Wash Face & Body + Dermo Serum + Hydro Balance Face Cream

3. Micellar Lotion + Silver Face Gel + Hydro Balance Face Cream / Dermo Face Cream

4. Micellar Lotion + Dermo Serum + Hydro Balance Face Cream / Dermo Face Cream

Pokud máte aknózní pleť, kontaktujte nás, prosím. V případě velmi aknózní pleti a pleti kde se vyskytují i boláky, nedoporučujeme krémy v úplných začátcích. Při běžném výskytu akné (sem tam pupínek) je dobrou variantou k výše uvedenému Lifting Face Cream popř. výše uvedený Hydro Balance Face Cream. Krém Dermo Face Cream je hodně hutný a výživný krém, který nevyhovuje mastné a příliš aknózní pleti a je vhodný na lokální vysušená místa či v případě projevů dermatitidy apod. Sestavení domácí péče pro problematickou pleť (aknózní) opravdu doporučujeme na základě konzultace apod.

Doporučujeme doplnit o produkt Biopeptide Serum Spray popř. Aqua Spray a dále 1x za 7-10 dní aplikace Enzymatického peelingu. Pokud je vaše pleť mastná a nevyhovují vám krémy, můžete produkt Hydro Balance Face Cream nebo Dermo Face Cream vynechat nebo ho aplikovat 2-3x týdně. Důležité je užívání vitamínu C, správné čištění pleti a strava, která může být příčinou aknózní pleti.

NOVINKA - pro intenzivní a uklidňující kúru doporučujeme zařadit produkt CBD Special Skin Therapy - pozorně si přečtěte správné používání produktu + informační materiály. Nejedná se o každodenní krém, ale o lokální a dočasnou péči.

NOVINKA 2023 - dlouho očekávaný produkt Detox Green Clay Mask doporučujeme v případě, že je vaše pleť mastná či smíšená a řešíte akné, rozšířené póry apod. Unikátní maska, která pleť detoxikuje. Upozorňujeme, že v případě aktivného akné může dojít k vytažení dalších pupínků na pleti - daná maska urychluje hojení a obnovu rovnováhy v pleti. NEDOPORUČUJEME pro ty z vás které mají suchou pleť, velmi citlivou pleť popř. pleť atopickou apod. Přečtěte si pozorně popis produktu nebo nás kontaktujte na info@tvaratelo.cz

 

 AKNÉ - JIZVY

1. Micellar Lotion + Biopeptide Serum Spray + Repair Gel (obličej)

Produkt Repair Gel aplikujte lokálně na postižená místa, tento produkt není primárně určen na péči o obličej, ale těla.

2. Biopeptide Serum Spray + Repair Gel + SOS Skin Care (jizvy na těle)

 

ROSACEA, KUPERÓZA A DERMATITIDA

1. Biopeptide Serum Spray + Silver Face Gel + Dermo Face Cream

2. Dermo Serum + Silver Face Gel + Dermo Face Cream

 

LUPENKA (zmírnění příznaků)

Dermo Wash Face & Body + Biopeptide Serum Spray + SOS Skin Care

 

REGENERACE PLETI

Enzymatic Peeling + Bio Renew Tissue Face Mask + závěrečný krém z řady Larens

 

VRÁSKY

1. LipoColl HA Hydro Serum + Lifting Face Cream

2. LipoColl HA Hydro Serum + GLA Serum

3. Face Gel + Lifting Face Cream

4. Bio Renew Serum + Lifting Face Cream

5. Bio Renew Serum + GLA Serum

Doporučujeme doplnit o produkt Biopeptide Serum Spray a Bio Renew Tissue Face Mask

 

PIGMENTOVÉ SKVRNY

1. Micellar Lotion + Face Gel + GLA Serum

2. Micellar Lotion + Bio Renew Serum + GLA Serum

Doporučujeme doplnit o vitamín C a 2x týdně Enzymatický Peeling

 

PÉČE O OČNÍ OKOLÍ - MIMICKÉ VRÁSKY

Biopeptide Serum Spray + Intensive Syn Ake Eye & More New Formula popř. Syn Ake Eye & More 

 

CELULITIDA & STRIE

Coffee Srub & Mask + Thermo Balm + Perfect Body Cream

Pro větší efekt doporučujeme po aplikaci produktu Thermo Balm zabalit do potravinové folie. Péči doplňte o multifunkční produkt Biopeptide Serem Spray

 

SLUNEČNÍ ALERGIE, POPÁLENINY OD SLUNCE

Biopeptide Serum Spray + SOS Skin Care

Lze doplnit o produkt Revital Shower Gel

 

POOPERAČNÍ JIZVY

Repair Gel + SOS Skin Care

Doporučujeme doplnit o Peptidový nápoj a vitamín C.

 

PÁSOVÝ OPAR

Dermo Wash Face & Body + Biopeptide Serum Spray + Repair Gel + SOS Skin Care

 

DOMÁCÍ LÉKÁRNA

Biopeptide Serum Spray + Repair Gel + SOS Skin Care

Tyto produkty by něměly chybět v žádné domácnosti hlavně tam kde jsou děti. Produkty pomohou při opaření/spálení, odření, štípanci, aftu, oparu, popraskaných rtech, nateklých dásní od zubů, řezných a tržných ranách. Produkt Repair Gel lze aplikovat i vnitřně např. na dásně zubů po zákroku.

 

 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Jsme oficiálním obchodním partnerem spol. WellU