Cannavi by Nutrivi CBD+ Oil Full Spectrum 10%

2 184 Kč 1 805 Kč bez DPH
Na objednání

Přírodní kompozice kanabidiolu (CBD), kanabigerolu (CBG) a doprovodných kanabinoidů, terpenů a flavonoidů z konopí seté. Podpora při budování holistického návyku péče o skvělou formu a pohodu organismu.

Obsah 10ml

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cannavi by Nutrivi CBD+ Oil Full Spectrum 10% je přírodní kompozicí kanabidiolu (CBD), kanabigerolu (CBG) a doprovodných kanabinoidů, terpenů a flavonoidů z konopí seté. Zlatý olej Cannavi by NUTRIVI je cennou podporou při budování holistického návyku péče o skvělou formu a pohodu organismu. Již dvě kapky produktu, užívané 3 krát denně, Vám umožní plně ocenit mistrovské dílo, které bylo vytvořeno samotnou přírodou - rostlinu Cannabis sativa.

V konopí Cannabis sativa L., ze kterého získáváme surovinu do oleje CANNAVI BY NUTRIVI, bylo identifikováno více než 520 sloučenin z různých skupin: flavonoidy, dihydrostilbeny, fenantreny, spiroindany, ale nejcharakterističtější pro tuto rostlinu jsou kanabinoidy. V konopí je jich více než 100. Nejznámější jsou CBD, CBG, které se stále intenzivněji zkoumá a také CBVD a CBN.

Nejmodernější kryohybridní výrobní technologie v Evropě nám umožňuje získat z konopí bohatý olej Full Spectrum. Je to esence fytocannabinoidů, terpenoidů a flavonoidů - nejdokonalejší, protože byla navržena přírodou. CBD, CBG, CBDV, CBN s terpeny vytvářejí v oleji synergický efekt.

Cannavi nemá psychoaktivní účinek, proto je jeho použití bezpečné. Stopová koncentrace THC ve výrobku je podrobně analyzována během každé výrobní fáze.

Olej je vyroben z konopí pěstovaného v Evropské unii. Suroviny pocházejí od certifikovaného dodavatele, jsou podrobeny mikrobiologickým testem a testem na přítomnost těžkých kovů.

  • Unikátní výrobní technologie
  • Stopová, bezpečná, kontrolovaná koncentrace THC (méně než 0,2%)
  • Žádný psychoaktivní účinek
  • Mikrobiologické testování
  • Testy na přítomnost těžkých kovů
  • Suroviny s BIO certifikátem, certifikovaný produkt

 

SLOŽENÍ

Přírodní extrakt z konopí seté (Cannabis Sativa) full spectrum 10% CBD

Jedním z nejznámějších fytokanabinoidů nacházejících se v konopí je CBD - Kanabidiol. Je to legální účinná látka konopí s velmi širokým spektrem působení. Full spectrum znamená, že extrakt si zachovává přirozené doprovodné látky CBD: iné fytokanabinoidy, terpenoidy a flavonoidy.

Olej ze semen lisovaný za studena.

Nosičem je konopný olej s vysokým obsahem omega-3 a omega-6 nenasycených mastných kyselin v ideálním poměru: 1:3.

Přírodní extrakt z konopí seté (Cannabis Sativa) full spectrum 10% CBD, olej ze semen lisovaný za studena.

 

POUŽITÍ

Doporučené užívání

2 kapky 3 x denně

 

Skladování

Uchovávejte při teplotě do 25°C na suchém a tmavém místě mimo dosah malých dětí. Po otevření nejlépe spotřebovat do 3 měsíců.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: NUTRIVI DOPLŇKY STRAVY
Odkaz: https://tvaratelo.wellu.eu/shop/products/item/105/11101/856798,cannavi-by-nutrivi-cbd-oil-full-spectrum-10.html?__country=CZ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Jsme oficiálním obchodním partnerem spol. WellU