Synbio Complex & Triphala Booster 2x30 kaps.

1 187 Kč 981 Kč bez DPH
Na objednání

Inovativní duo doplňků stravy: synbiotikum a směs rostlinných extraktů triphala.

Kombinace dvou doplňků stravy pro podporu správné funkce trávicí soustavy, stavu mikrobiomu a s tím spojeného komfortu v dutině břišní a pocitu pohody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Inovativní duo doplňků stravy: synbiotikum a směs rostlinných extraktů triphala.

Jedinečná kombinace dvou doplňků stravy, které v souladu s organismem podporují správnou funkci trávicí soustavy, stav mikrobiomu a s tím spojený komfort v dutině břišní a pocit pohody.

Synbio Complex je synbiotikum, t.j. synergická kombinace probiotika ve formě lyofilizovaných bakteriálních kmenů s prebiotikem (FOS).

Triphala Booster je po staletí známá ajurvédská směs extraktů ze tří druhů ovoce: Amla, Bibhitaki a Haritaki, doplněná o přírodní akáciovou vlákninu.

 

Je SYNBIO COMPLEX & TRIPHALA BOOSTER

pro Vás vhodný?

Pokud…

 • trpíte poruchami trávení,
 • zažíváte chronický nebo zvýšený stres
 • pociťujete přetrvávající vyčerpání,
 • pozorujete opakující se kožní problémy
 • máte potíže s vyprazdňováním, trpíte nadýmáním, zácpou

... mohou to být signály, že vaše střeva a trávicí soustava potřebují podporu.

Proč je SYNBIO COMPLEX & TRIPHALA BOOSTER jedinečný?

 • synergie jedinečných složek pro zdravá střeva a harmonické fungování celého organismu
 • jedinečná kombinace inovativních vědeckých poznatků a staletí staré moudrosti ajurvédské medicíny plynoucí z přírody
 • prospěšné synbiotikum podávané v technologicky inovativní entericky potažené kapsli s prodlouženým uvolňováním
 • 9 různých kmenů živých střevních bakterií v „uspané“ lyofilizované formě
 • až 100 miliard CFU (ktj – kolonie tvořící jednotka) prospěšných mikroorganismů na gram
 • přídavek fruktooligosacharidů (FOS) – prebiotické, snadno dostupné živiny pro bakterie mikrobiomu
 • směs prospěšných rostlinných extraktů po staletí známých jako dodatečná podpora střev, trávicí soustavy a rovnováhy v organismu
 • snadné užívání – dvě kapsle po večeři
 • vynikající vstřebatelnost, prodloužený účinek, sladěný s rytmem organismu

Zdraví střev pocítí celé Vaše tělo!

Správná funkce dobře pročištěných střev s vyváženou, různorodou mikroflórou se neprojevuje pouze v trávící soustavě.

Nejnovější výzkumy a vědecké publikace dokazují, že zdraví střev je klíčové pro zdraví celého organismu. Když pečujete o stav střevního mikrobiomu, pečujete o imunitu, srdečně-cévní systém, silné kosti, a dokonce i o krásnou pleť, husté vlasy a dobrou náladu.

Život ve světě plném stresu, znečištění, strava plná cukru, chudá na vlákninu a léčba antibiotiky a steroidními léky – to jsou nejčastější důvody vážného porušení rovnováhy prospěšné mikroflóry a špatného stavu střev.

Pravidelné doplňování SYNBIO COMPLEX & TRIPHALA BOOSTER Vám poskytne důležitou podporu při celostní péči o střeva a celý organizmus.

Balení obsahuje 2 x 30 kapslí (30 kapslí SYNBIO COMPLEX a 30 kapslí TRIPHALA BOOSTER) na měsíc pravidelného užívání.

Přídavek přírodní akáciové vlákniny – vytváří ideální podmínky pro tvorbu kolonií prospěšných bakterií

Co byste měli vědět o SYNBIO COMPLEX?

Jedná se o kombinaci PROBIOTIKUM (lyofilizovaná směs, více kmenů probiotických bakterii), 9 kmenů bakterií v lyofilizátu a PREBIOTIKUM (fruktooligosacharidy FOS, potrava pro bakterie), které jako přírodní výživa stimuluje růst probiotických bakterií a zvyšuje schopnost bakterií kolonizovat střeva.

Až 100 miliard jednotek připravených k akci v jednom gramu!

Lyofilizovaná směs více kmenů probiotických bakterií v SYNBIO COMPLEX v jednom gramu přípravku poskytuje střevnímu mikrobiomu 100 miliard CFU (KTJ – kolonii tvořící jednotka) prospěšných mikroorganismů.

Fruktooligosacharidy jako přirozená výživa stimulují růst probiotických bakterií a zvyšují schopnost bakterií kolonizovat střeva.

Přírodě blízká receptura s více kmeny

Receptura s více kmeny a vysoká koncentrace probiotických bakterií má za cíl napodobit vlastnosti přirozeného mikrobiomu, vzájemně doplnit účinky těchto bakterií a zvýšit prospěšný vliv SYNBIO COMPLEX nejen na stav střev a trávicí soustavy, ale také na optimální zdravotní stav a pocit pohody.

Inovatívní forma SYNBIO COMPLEX - enterosolventní kapsle s prodlouženým uvolňováním

 • díky speciálnímu povlaku přecházejí z úst přes žaludek v nezměněné formě
 • cenný obsah se uvolňuje až v cíli - ve střevech
 • povlak je odolný vůči působení kyseliny chlorovodíkové v žaludku, rozpouští se vlivem střevního pH
 • prodloužené uvolňování = účinné látky se dávkují postupně a déle se udržují na konstantní úrovni - přesně tak, jak to tělo potřebuje

Nezapomínejte! Kapsle nedělte, nerozkousejte ani nežvýkejte! Užijte je celé a zapijte vodou.

Co byste měli vědět o TRIPHALA BOOSTER?

Triphala, neboli ‘tři plody’

je ajurvédská směs extraktů ze tří druhů ovoce, známá již po staletí

 • Amla (Emblica officinalis) – indický angrešt, zdroj antioxidantů, flavonoidů, taninů, karotenů a vitamínu
 • Bibhitaki (Terminalia bellirica) – vrcholák myrobalanový, zdroj bílkovin a cenných mastných kyselin: palmitové, olejové a linolové
 • Haritaki (Terminalia chebula) – vrcholák tříslovinný, zdroj taninů, aminokyselin a fruktózy

V ajurvédské bylinné medicíně se směs Triphala používá k podpoře očistných procesů organismu, redukci hmotnosti, regulaci trávicího procesu a udržení celkové rovnováhy v těle, tzv. rovnováhy dóš, neboli tří přírodních sil (Vata – vzduch, Pitta – oheň a Kapha – voda), které podle principů ajurvédy podmiňují celkové zdraví a pohodu.

TRIPHALA BOOSTER pozitivně ovlivňuje:

 • funkci trávicí soustavy včetně střev (zlepšení střevního tranzitu)
 • neutralizaci nepříjemných pocitů z trávicí soustavy (plynatost, zácpa, poruchy trávení)
 • očistu těla od toxinů
 • fungování imunitního systému
 • stav vlasů a dutiny ústní
 • celkové zdraví, jako bohatý zdroj antioxidantů a fytochemikálií

 

SLOŽENÍ

SYNBIO COMPLEX:

Fruktooligosacharidy (FOS), plnidlo (mikrokrystalická celulóza), probiotický komplex – 9 kmenů živých mikroorganizmů (Lactobacillus casei subssp. Paracasei, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium longum, Bifidobacterium breve, Lactobacillus rhamnosus, Streptococcus thermophilus, Bifidobacterium bifidum, Lactobacillus casei, Lactobacillus plantarum), obal kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), protispékavá látka (hořečnaté soli mastných kyselin), guma gellan.

TRIPHALA BOOSTER:

Extrakt 4:1 z Triphala (Phyllanthus emblica Linn., Terminalia bellirica Roxb., Terminalia chebula Retz.), mikronizovaná akáciová vláknina, obal kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza).

Aktivní složky SYNBIO COMPLEX:

Při sestavování doplňku stravy SYNBIO COMPLEX jsme použili pouze tělu prospěšné bakterie, které mají zdokumentovaný vliv na správné fungování lidského organizmu, čili:

 Lactobacillus acidophilus LA02

Tento kyselinovzdorný kmen podporuje trávicí systém, podporuje tvorbu střevní bariéry, produkuje antibakteriální látky, soutěží s patogeny o živiny a snižuje pH prostředí, udržuje nepropustnost sliznice trávicího traktu.

Lactobacillus paracasei LPC00

Tyto bakterie mají schopnost štěpit laktózu, jakož i vytvářet množství enzymů, které zlepšují vstřebávání mikroživin, působí proti nepříznivým bakteriím jako např.: Helicobacter pylori, Salmonella enterica, Campylobacter jejuni, a navíc zmírňují nepříznivý vliv Candida albicans a Listeria monocytogenes, snižují počet bakterií přítomných v ústní dutině, které způsobují zubní kaz. Modulují fungování imunitního systému, což vede ke snížení intenzity alergických stavů.

Bifidobacterium longum BL03

Významně ovlivňují snižování pH ve střevech, čímž pomáhají zpomalit růst patogenních bakterií. Tento kmen také pomáhá zlepšit vstřebávání železa, zinku, vápníku a hořčíku; používá se k podpoře léčby syndromu dráždivého tračníku, infekčního průjmu nebo funkční zácpy.

Bifidobacterium breve BR03

Tento druh bakterií zmírňuje příznaky syndromu dráždivého tračníku a intolerance laktózy. Může zlepšit stav pokožky. Vědecké studie naznačují, že tento kmen je zodpovědný za zlepšení hydratace a stavu pokožky u zdravých žen. Výsledky výzkumů také naznačují pozitivní účinek Bifidobacterium breve v případě metabolických poruch a obezity.

Lactobacillus rhamnosus LR06

Tento jedinečný kmen zmírňuje příznaky syndromu dráždivého tračníku, podporuje organizmus při oslabené imunitě, má protizánětlivé vlastnosti a podle nejnovějších vědeckých studií může působit proti obezitě.

Streptococcus thermophilus YO8

Tyto bakterie díky svým vlastnostem zlepšují trávení.

Bifidobacterium bifidum BB01

Kmen Bifidobacterium bifidum BB01 udržuje správné pH střev, díky čemuž se nemohou přemnožit škodlivé mikroorganismy. Doporučuje se při příznacích poruchy funkce trávicí soustavy, může zmírnit příznaky syndromu dráždivého tračníku.

Lactobacillus casei LC03

Tyto bakterie díky svým vlastnostem podporují správnou funkci trávicí soustavy, pomáhají chránit střevní sliznici před přilnutím patogenů a vytvářejí látky s antibakteriálním účinkem.

Lactobacillus plantarum LP09

Kmen Lactobacillus plantarum LP09 stimuluje trávicí soustavu, podporuje hubnutí a pomáhá snižovat hladinu protilátek zodpovědných za alergické reakce. 

Aktivní složky TRIPHALA BOOSTER:

Amla (Emblica officinalis) indický angrešt je jedním z nejstarších jedlých indických plodů se širokou škálou zdraví prospěšných vlastností. Zdroj vitamínů (vysoký obsah vitamínu C), aminokyselin a minerálních látek (včetně železa, fosforu, vápníku) a rostlinných látek s protizánětlivými a antioxidačními vlastnostmi, jako jsou fenoly, taniny, kyselina filembelová, rutin a kurkuminoidy. Ájurvédská medicína doporučuje ovoce amla při problémech s trávicí soustavou (zácpa, žaludeční potíže, regenerace jater).

Bibhitaki (Terminalia bellirica) vrcholák myrobalanový je ovoce plné zdraví prospěšných fytochemikálií: taninů, kyseliny ellagové a gallové, flavonů, bílkovin a cenných mastných kyselin: palmitové, olejové a linolové. V ájurvédě známý pro své silné čistící vlastnosti, používá se k podpoře regeneračních a detoxikačních procesů v těle. Působí příznivě na hladinu cukru v krvi, reguluje citlivost na inzulín a pomáhá kontrolovat tělesnou hmotnost. Úspěšně se využívají jeho antibakteriální a antivirové vlastnosti.

Haritaki (Terminalia chebula) vrcholák tříslovinný, v tradiční ájurvédské medicíně nazývaný „král léků“, je považován za rostlinu s protizánětlivými a uklidňujícími účinky a používá se především k podpoře zmírnění zažívacích potíží (např. poskytuje úlevu při zácpě). Díky vysokému obsahu zdraví prospěšných fytochemikálií: terpenů, polyfenolů, antokyanů a flavonoidů má antioxidační a protizánětlivé vlastnosti.

Mikronizovaná akáciová vláknina - snadno rozpustná přírodní vláknina. Nejenže stimuluje střevní peristaltiku, ale také poskytuje pozitivní podporu pro střevní mikroflóru jako další potrava pro střevní bakterie, stimulující jejich množení.

 

POUŽITÍ

Balení obsahuje 2 x 30 kapslí (30 kapslí SYNBIO COMPLEX a 30 kapslí TRIPHALA BOOSTER) na měsíc pravidelného užívání.

Dospělí: 1 kapsle Synbio complex a 1 kapsle Triphala Booster, užívat večer, po posledním jídle.

Nezapomínejte! Kapsle nedělte, nerozkousejte ani nežvýkejte! Užijte je celé a zapijte vodou.

Stanovená doporučená denní dávka se nesmí překročit. Doplňky stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy.

Nepoužívejte po uplynutí data minimální trvanlivosti. Nepoužívat v případě přecitlivělosti na kteroukoliv složku prípravku.

Vyvážená strava a zdravý životní styl jsou základem správného fungování organismu. Doplněk stravy je určen pro dospělé. Doplněk stravy není určen pro děti, kojící a těhotné ženy.

Skladujte v suchu, při teplotě 15-25°C, mimo dosah malých dětí. Chraňte před vlhkostí a světlem.

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: NUTRIVI DOPLŇKY STRAVY
Odkaz: https://tvaratelo.wellu.eu/shop/products/item/60/11131/1714944,synbio-complex-triphala-booster.html?__country=CZ

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Jsme oficiálním obchodním partnerem spol. WellU