Physio Sport Peptide Complex 30 Ks/dávek

2 038 Kč 1 684 Kč bez DPH
Centrální sklad
Položka byla vyprodána…

Registrace a slevy. Info ZDE
Slevový kód ZYYZL3XXK2

Nové, posílené* složení Physio Sport Peptide Complex obsahuje speciálně vybrané složky zahrnující lyofilizovaný rybí kolagen, kyselinu hyaluronovou, ananasový extrakt s bromelainem, MSM, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, extrakt z červené řepy, lokvát japonský a kadidlovník indický.

Balení obsahuje 30 sáčků v krabičce, 1 sáček = denní dávka. Jedinečná měsíční kúra s vysokým obsahem kolagenu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové, posílené* složení Physio Sport Peptide Complex obsahuje speciálně vybrané složky zahrnující lyofilizovaný rybí kolagen, kyselinu hyaluronovou, ananasový extrakt s bromelainem, MSM, glukosamin sulfát, chondroitin sulfát, extrakt z červené řepy, lokvát japonský a kadidlovník indický.

Physio Sport Peptide Complex je originální receptura prémium** s bohatým složením a vysokou koncentrací lyofilizovaného rybího kolagenu (až 650 mg v jedné dávce). Obsahuje biologicky aktivní formy složek s vysokou absorpcí.

Pokud potřebujete silnou a komplexní podporu a nemáte rádi kapsle a tablety, Physio Sport Peptide Complex určený k rozpuštění ve vodě bude pro vás ideální volbou.

Složkou přípravku je kadidlovník pilovitý, který může podporovat zdraví kostí a kloubů.

Co je dobré vědět?

  • Kolagen je bílkovina, která je základním stavebním kamenem matrix chrupavky (95 %) a pojivové tkáně, proto jsme do Physio Sport Peptide Complex přidali až 650 mg lyofilizovaného kolagenu.
  • Surovina získaná z rybích kůží obsahuje mimořádně vysoké množství signálních peptidů. Extrakce vody ze suroviny metodou lyofilizace bez použití vysokých teplot způsobuje nejmenší změnu její vnitřní struktury. Lyofilizované buňky tvoří houbovitou strukturu a jejich dutiny po vložení do vody rychle absorbují vlhkost. To je důležité zejména pro rybí kolagen, který obsahuje jemné signální peptidy.
  • Glukosamin je jednou ze složek kloubní chrupavky a jednou ze složek nového Physio Sport Peptide Complex. Najdete v něm 330 mg glukosaminu.
  • Chondroitin se přirozeně vyskytuje v tekutině, která proudí okolo kloubní chrupavky, a je nezbytnou součástí chrupavek a vazů, proto je obsažen v doplňku stravy (100 mg).
  • Kyselina hyaluronová se vyskytuje ve škáře, chrupavce a kloubní tekutině. Každý den se zhruba 30 % kyseliny hyaluronové přirozeně přítomné v těle odbourává a na její místo nastupují nové molekuly kyseliny. V našem doplňku stravy najdete až 100 mg kyseliny hyaluronové.
  • MSM - organická síra. Do Physio Sport Peptide Complex jsme přidali 500 mg MSM.
  • Extrakt z červené řepy; Do Physio Sport Peptide Complex jsme přidali 300 mg extraktu z červené řepy.
  • Bromelain patří do skupiny enzymů zvaných proteázy
  • Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata) a lokvát japonský (Eriobo-trya japonica) posilují a doplňují složení doplňku stravy.

* Doplněk stravy je doplněn vysokou koncentrací lyofilizovaného rybího kolagenu, kyseliny hyaluronové, MSM, bromelainu, kadidlovníku indického a lokvátu japonského.

** Oproti předchozí verzi.

 

SLOŽENÍ

Složení: lyofilizovaný rybí kolagen, extrakt z ananasu s bromelainem, MSM (methylsulfonylmethan), kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata), glukosamin sulfát KCl (z korýšů), extrakt z červené řepy, aromata, regulátor kyselosti (kyselina citronová), kyselina hyaluronová, chondroitin sulfát (z korýšů), lokvát japonský (Eriobotrya japonica).

Složení / Množství v doporučené denní dávce:

Lyofilizovaný kolagen 650 mg

Extrakt z ananasu s bromelainem 500 mg

MSM (methylsulfonylmethan) 500 mg

Kadidlovník pilovitý (Boswellia serrata) 500 mg

Lokvát japonský (Eriobotrya japonica) 33 mg

Extrakt z červené řepy 300 mg

Glukosamin sulfát KCl 330 mg

Kyselina hyaluronová 100 mg

Chondroitin sulfát 100 mg

 

POUŽITÍ

Doporučená denní dávka:
Obsah sáčka rozpusťte ve 150 ml vody, zamíchejte a ihned po přípravě spotřebujte. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nesmí být používány jako náhrada pestré stravy. Důležitá je vyvážená strava a zdravý životní styl.

Podmínky skladování:
Doplňky stravy uchovávejte mimo dosah malých dětí. Přípravek uchovávejte těsně uzavřený, na suchém místě při pokojové teplotě. Chraňte před přímým teplem, slunečním zářením a vlhkostí.

Upozornění
Výrobek není určen pro děti, kojící a těhotné ženy.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kolagenovo - peptidové nápoje
Odkaz: https://tvaratelo.wellu.eu/shop/products/item/60/10911/850785,physio-sport-peptide-complex.html?__country=CZ
Položka byla vyprodána…

Proč si vybrat Nutrivi Physio Sport Peptide Complex

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

Jsme oficiálním obchodním partnerem spol. WellU