VÝHODY REGISTRACE

JAK SE REGISTROVAT?

Na webovém rozhraní se můžete registrovat prostřednictvím registračního formuláře dostupného na stránce https://www.tvaratelo.cz/registrace/

Do registračního formuláře je potřeba vyplnit váš e-mail a vámi zvolené heslo, které v následujícím kroku ještě jednou uvedete a dále přijmout VOP a GDPR. Registrací je založen Váš uživatelský účet.

Pro přístup do uživatelského účtu je potřeba e-mail a heslo, následně máte možnost vyplňit své fakturační údaje potřebné pro realizaci objednávky (osobní údaje, které si můžete editovat). Informace uváděné při registraci musí být pravdivé a úplné.

Přístupové údaje do uživatelského účtu uchovejte v tajnosti. Neneseme odpovědnost za případné zneužití uživatelského účtu třetí osobou.

Prostřednictvím uživatelského účtu můžete především objednávat zboží, sledovat objednávky a spravovat svůj uživatelský účet.

Newsletter může obdržet pouze registrovaný zákazník, a to pouze za účelem zaslání SLEVOVÉHO KÓDU. Veškeré informace, akce apod. jsou na stránkách www.tvaratelo.cz a na FB a IG profilu.

AKCE jsou pro registrované zákazníky a to v kategorii AKCE PRO REGISTROVANÉ. V kategorii akce pro registrované naleznete vždy některý z produktů ve slevě, a to pouze v omezeném množství.

 

VÝHODY REGISTRACE:

  • registrovaný zákazník má po přihlášení ke svému uživatelskému účtu přístup do kategorie AKCE PRO REGISTROVANÉ (sleva se zobrazuje již v součtu). Výpočet slevy je následující: cena produktu - sleva e-shopu = cena a poté se z výsledné ceny počítá sleva z věrnostního programu. Zaokrouhlení je matematické, maximální sleva je v košíku vždy 15%
  • nákup se slevou (viz věrnostní program) - nevztahuje se na vzorečky / testery a doplňky pro líčení
  • uživatelský účet (osobní údaje - možnost editace, přehled objednávek, přehled dokladů, přehled slev, hodnocení u produktů...)
  • automatické vyplnění fakturační adresy po přihlásení k uživatelskému účtu (v případě objedávky zboží)
  • hodnocení produktů (ve vašem uživatelském účtu) a obchodu
  • možnost získání slevového kupónu (kódu) - emailem, příspěvky na IG a FB, apod.

Pokud máte zájem o vyšší slevy tak je zde možnost registrace u firmy WellU jako obchodní partner (OP) přes náš účet - sleva od 15%. Více informací na info@tvaratelo.cz

darek IKONKA_smallDÁREK ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2500 Kč. Dárek vybírá a určuje přímo e-shop.

 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

obchod TVÁŘ & TĚLO je oficiálním partnerem spol. WellU