VÝHODY REGISTRACE

JAK SE REGISTROVAT?

Na webovém rozhraní se můžete registrovat prostřednictvím registračního formuláře dostupného na stránce https://www.tvaratelo.cz/registrace/

Do registračního formuláře je potřeba vyplnit váš e-mail a vámi zvolené heslo, které v následujícím kroku ještě jednou uvedete a dále přijmout VOP a GDPR. Registrací je založen Váš uživatelský účet.

Pro přístup do uživatelského účtu je potřeba e-mail a heslo, následně máte možnost vyplňit své fakturační údaje potřebné pro realizaci objednávky (osobní údaje, které si můžete editovat). Informace uváděné při registraci musí být pravdivé a úplné.

Přístupové údaje do uživatelského účtu uchovejte v tajnosti. Neneseme odpovědnost za případné zneužití uživatelského účtu třetí osobou.

Prostřednictvím uživatelského účtu můžete především objednávat zboží, sledovat objednávky a spravovat svůj uživatelský účet.

Newsletter může obdržet pouze registrovaný zákazník, a to pouze za účelem zaslání SLEVOVÉHO KÓDU. Veškeré informace, akce apod. jsou na stránkách www.tvaratelo.cz a na FB a IG profilu.

AKCE jsou pro registrované zákazníky a to v kategorii AKCE PRO REGISTROVANÉ. V kategorii akce pro registrované naleznete vždy některý z produktů ve slevě, a to pouze v omezeném množství.

 

VÝHODY REGISTRACE:

  • registrovaný zákazník má po přihlášení ke svému uživatelskému účtu přístup do kategorie AKCE PRO REGISTROVANÉ (sleva se zobrazuje již v součtu). Výpočet slevy je následující: cena produktu - sleva e-shopu = cena a poté se z výsledné ceny počítá sleva z věrnostního programu. Zaokrouhlení je matematické, maximální sleva je v košíku vždy 15%
  • nákup se slevou (viz věrnostní program) - nevztahuje se na vzorečky / testery a doplňky pro líčení
  • uživatelský účet (osobní údaje - možnost editace, přehled objednávek, přehled dokladů, přehled slev, hodnocení u produktů...)
  • automatické vyplnění fakturační adresy po přihlásení k uživatelskému účtu (v případě objedávky zboží)
  • hodnocení produktů (ve vašem uživatelském účtu) a obchodu
  • možnost získání slevového kupónu (kódu) - emailem, příspěvky na IG a FB, apod.

darek IKONKA_smallDÁREK ZDARMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 2500 Kč. Dárek vybírá a určuje přímo e-shop.

 

 

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & techka s.r.o.

obchod TVÁŘ & TĚLO je oficiálním partnerem spol. WellU

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení