Nutrivi Peptide Beauty Drink 750ml. Exp 9.11.2020

 
  • 1 z 4
 

Výživový doplněk obsahující unikátní kompozici 4 výtažků 100% přírodního původu, v podobě nejlépe absorbovatelných organismem.

Dostupnost Na objednání
980 Kč    
Značka NUTRIVI
Kategorie Peptide drink
 
Peptide Beauty Drink - výživový doplněk s unikátní kompozicí 4 výtažků 100% přírodního původu, v podobě nejlépe vstřebatelné pro organismus.
 
Biologicky aktivní peptidy rybího kolagenu získané jedinečnou, patentovanou metodou, jsou koncentrovány v Biopeptide Complex.
 
Doplňují je extrakty se standardizovaným obsahem aktivních látek z rostlin, jako jsou: bambus, zdroj životodárného křemíku a acerola a šípek obsahující rekordní množství vitamínu C, který je nezbytně nutný pro zachování zdraví.
 
Synergicky spolupůsobící složky Peptide Beauty Drink jsou receptem na krásnou, zdravou, mladistvou pokožku, pevné vlasy a nehty. Představují způsob pěstování krásy, která začíná zevnitř.
 

VÝHODY

PRAVIDELNĚ UŽÍVANÝ NUTRIVI PEPTIDE BEAUTY DRINK:

  • Podporuje regeneraci a syntézu kolagenu a elastinu v těle
  • Krásné, silné vlasy
  • Účinný proti akné, protizánětlivé, antibakteriální a antivirové účinky, rychlejší hojení ran
  • Anti-aging účinek, předcházení fotostárnutí pleti - stop pigmentovým skvrnám!
  • Krásná, zdravá pokožka
  • Pevné, zdravé nehty
 

 SLOŽENÍ

BIOPEPTIDE COMPLEX
Roztok z rybích kůží, který obsahuje celou řadu aminokyselin, peptidy rybího kolagenu a peptidy dekorinů, lumikanů a histonů. Komplex koncentrovaných biopeptidů získávaných z kůží vybraných druhů sladkovodních ryb představuje zdroj velmi dobře absorbovatelných (dokonce na 98%) aminokyselin nezbytných k obnově proteinů v těle a kůži, jako jsou např. kolagen a elastin. Mají regenerační, protizánětlivé a analgetické účinky. Zpomalují procesy stárnutí, zlepšují imunitu.
 
EXTRAKT ZE ŠÍPKŮ
STANDARDIZOVANÝ NA 70% VITAMÍNU C
Šípky (Rosa canina) - jeden z nejbohatších zdrojů vitamínu C, který se účastní biosyntézy kolagenu. Již jeden až tři plody mohou pokrýt denní potřebu tohoto vitamínu u dospělého člověka. Je bohatým zdrojem flavonoidů, antokyanů, pektinů a organických kyselin, které mají vliv na zvýšení absorpce, zintenzivnění účinků a ochranu před rozkladem vitamínu C obsaženého v rostlinném extraktu. Koncentrát z plodů šípků se vyznačuje vysokou antioxidační aktivitou, podporuje odolnost organismu při slabosti, únavě, stresu. Posiluje stěny cév.
 
EKSTRAKT Z BAMBUSU
STANDARDIZOVANÝ NA 70% KŘEMÍKU
Bambus (Bambusa Shreb.) - mimořádně bohatý, přírodní, rostlinný zdroj křemíku, jednoho z nejdůležitějších stopových prvků. Křemík hraje důležitou roli při tvorbě a fungování struktur kostí, pojivové tkáně a chrupavek. Tento prvek ovlivňuje stav vlasů a nehtů. Podporuje také léčbu zánětů kůže, akné a růžovky (rosacea). Jako účastník syntézy kolagenu urychluje regeneraci pokožky. Křemík z bambusu je nejrychleji absorbovatelný z vyskytujících se přírodních zdrojů. Kromě křemíku jsou mladé bambusové výhonky bohaté na další vzácné složky, jako jsou aminokyseliny (tyrosin, arginin), minerály, sacharidy, bílkoviny, vitamíny, rhamnosy nebo fl avonoidy.
 
VÝTAŽEK Z ACEROLY
STANDARDIZOVANÝ NA 5% VITAMÍNU C
Acerola (Malpighia glabra L.) je bohatý zdroj přírodního vitaminu C spolu se synergicky spolupůsobícími biofl avonoidy. Vitamin C, který se účastní biosyntézy kolagenu, má nemalý vliv na stav kůže: zvyšuje její hustotu, stimuluje prokrvení, zesvětluje pigmentové skvrny, zpomaluje procesy stárnutí. Významně urychluje hojení ran, pomáhá odstranit akné u dospělých.
 
INIC: Biopeptide Complex, extrakt z bambusu - standardizovaný na 70% křemíku, extrakt ze šípků - standardizovaný na 70% vitamínu C, výtažek z aceroly - standardizovaný na 5% vitamínu C, lisovaná šťáva z jabłek, arónie a malin, finský xylitol - přírodní sladidlo z finske brizy, přírodní citronová příchuť.
 

pOUŽITÍ

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:
Optimální spotřeba činí cca 50 ml denně neředěného koncentrátu nebo rozmíchaný ve vodě, přidejte ovocnou šťávu nebo sirup.
SKLADOVÁNÍ:
Skladujte na suchém, tmavém a chladném místě (při teplotě 0-8°C).

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.